Czy warto sugerować się opiniami o TradeAllCrypto?

Na temat platformy trzeba przytoczyć kilka suchych liczb, aby móc zbudować sobie klarowny obraz o niej. Informacje o TradeAllCrypto jak:

 • Doświadczenie wynoszące 5 lat na rynku kryptowalut
 • Baza klientów składająca się z 150 000 inwestorów
 • Ilość przeprowadzonych transakcji sięgająca 170 000 000

Te statystyki podane są na oficjalnej stronie brokera https://tradeallcrypto.com/pl/ i powinny umożliwić nam zbudowanie wstępnej opinii o TradeAllCrypto, ponieważ są to wręcz monstrualne rezultaty. 

Bez wątpienia, na pozytywne opinie na temat TradeAllCrypto ma wpływ wiele czynników, lecz kilka z nich można wymienić bez zastanowienia:

 • Sprawny proces wypłat – o tym w dalszej części
 • Dostęp do materiałów analitycznych i szkoleniowych
 • Programy szkoleniowe oraz współpraca z analitykiem finansowym z którym możemy omówić naszą strategię inwestycyjną
 • Uruchomienie aplikacji mobilnej XCritical

Te 4 cechy są tylko wierzchołkiem góry lodowej i jest zdecydowanie wiele więcej aspektów, dlaczego warto wybrać omawianego brokera. Żaden z klientów nie chce marnować swojego cennego czasu na formalności związane z rejestracją na platformie, dlatego pracownicy firmy zdecydowali się ułatwić daną czynność i założenie konta przebiega niezwykle sprawnie. 

W pierwszym etapie należy wyłącznie podać swoje imię, nazwisko, adres email, numer telefonu oraz kraj pochodzenia, co z pewnością zajmie tylko chwilę, dlatego jest to ważna informacja o brokerze TradeAllCrypto dla wszystkich zainteresowanych.

Mini przewodnik po platformie, czyli obowiązkowe informacje o TradeAllCrypto

W 2008 roku broker został założony przez holding finansowy TradeAllCrypto. Firma stawia sobie za cel zostanie nowoczesnym brokerem kryptowalut dostępnym dla wszystkich, czyli zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych inwestorów. Należy przyznać, że dotychczas ta misja zdaje egzamin, ponieważ jedną z częściej powtarzanych opinii o TradeAllCrypto jest łatwość z jaką można zacząć inwestować. Nawet osoby zaczynające swoją przygodę od zera odnajdują się na platformie bardzo szybko, a jest to zasługa między innymi programu wstępnego dla każdego klienta, aby poczuł się swobodnie i nie był przygnieciony przez ogrom możliwości oferowanych przez platformę.

Z związku z tym, że przedsiębiorstwo oferuje nam kilka rodzajów kont, ilość możliwych benefitów zwiększa się wraz z polepszeniem standardu konta. Do naszej dyspozycji mamy 5 różnych rodzajów kont:

 • Start
 • Silver
 • Gold
 • Platinum
 • VIP

W celu założeniu konta należy wpłacić minimalny depozyt w wysokości 250 USD – zostaniemy zakwalifikowani do grupy Start. Trzeba zaznaczyć, że widełki są różne, np. Silver mieści się w przedziale 3,001 – 10 000 USD, a Gold 10,001 – 50 000 USD. 

Wygodną funkcją jest aplikacja mobilna XCritical, która jest dostępna na Google Play i App Store. Na urządzeniach z Androidem aplikacja od TradeAllCrypto zbiera pozytywne opinie, dlatego zdobyła 3,5 gwiazdki oraz została pobrana przez 268 użytkowników. 

TradeAllCrypto i oszukiwanie przez brokera

Zawarty poniżej zrzut ekranu zawiera nazwę kanału na serwisie YouTube, który zajmuje się tylko i wyłącznie wyhaczaniem domniemanych oszust w działalności TradeAllCrypto. 

Materiały są publikowane po rosyjsku, więc nie było możliwości stwierdzenia ich prawidłowości, lecz na podstawie ilości subskrypcji, wyświetleń, wielu łapek w dół oraz dość krytycznych komentarzy można stwierdzić, że nie osiągnęły zbyt dużego sukcesu. Dodatkowo, podane informacje nie były nigdzie indziej cytowane i nie wywołały dużej zmiany w funkcjonowaniu platformy.

W rzeczywistości stało się na odwrót, ponieważ po opublikowaniu kilku materiałów kanał zastopował i od roku nie pojawił się na nim żaden filmik, co może wskazywać na wyczerpanie informacji o TradeAllCrypto.

Przytoczone wcześniej liczby mogą budzić wątpliwości, gdy wykona się prostą matematykę. Według informacji zawartych na stronie, 

 • firma TradeAllCrypto zdobyła 150 000 klientów w 5 lat, co daje 30 000 osób w rok
 • 150 000 inwestorów przeprowadziło 170 000 000 transakcji na skutek czego każda z traderów musiałby wykonać ponad 1100 transakcji, czyli zakładając, że ktoś inwestuje u brokera od początku powstania, to wykonuje ponad 200 transakcji w ciągu roku.

Po takiej szybkiej analizie tych statystyk można zacząć wątpić w ich prawdziwość, ponieważ wydają się one aż zbyt optymistyczne i wygląda jakby ktoś wcisnął zbyt dużo zer na klawiaturze.

Czy pojawiają się oszuści na platformie TradeAllCrypto?

Naturalną koleją rzeczy jest fakt, że u brokera TradeAllCrypto pojawiają się oszuści, ponieważ jest to idealna okazja, aby zgarnąć dużą sumę pieniędzy przy obrotach jakie są na platformie. Na szczęście firma prowadzi aktywną politykę, która ma na celu zapobieganie występowania przestępstw oraz ograniczenie aktywności osób posiadających nieczyste intencje. Z tego względu wprowadzono ostrą politykę KYC, dzięki której możliwa jest weryfikacja każdego klienta. 

W taki sposób, w przypadku wykrycia jakiejkolwiek podejrzanej aktywności, spółka może zidentyfikować inwestora i jego konta, a następnie zablokować dostęp do konta. 

Jak dokonać wypłaty u TradeAllCrypto?

Jak możemy wyczytać w regulaminie firmy, środki pieniężne zostaną zwrócone tylko i wyłącznie na konta bankowe z których została dokonana wpłata, lecz zdarzają się wyjątki, gdy TradeAllCrypto pozwoli na inną metodę wypłaty. Dodatkową ważną informacją o wypłatach u TradeAllCrypto jest fakt, że wypłaty nie mogą być mniejsze niż 50 USD, a jeśli inwestor przeprowadził mniej niż 5 transakcji, to przy wypłacie zostanie pobrana prowizja w wysokości 5%.

Autor: