Co sądzą klienci o Tokenexus? Opinie

Istnieje wiele czynników, które zapewniają firmie dobrą reputację, a szybkość przeprowadzania transakcji jest jednym z nich. Inwestorzy zwracają uwagę na fakt, że platforma bardzo sprawnie przetwarza dane, dzięki czemu czas oczekiwania na potwierdzenie trwa zaledwie kilka minut. Oczywiście zdarzają się sytuacje, gdy klient musi czekać nawet kilka dni na otrzymanie kryptowaluty, lecz daną sytuację należy traktować jako wyjątek od reguły, ponieważ dzięki sprawnym serwerom, ma to miejsce bardzo rzadko. 

Pozytywne opinie o Tokenexus są spowodowane również za sprawą niskiej komisji, którą pobiera kantor za wymianę kryptowalut. Jeśli klient kupuje pewną kryptowalutę, spółka przyznaje sobie prawo do czteroprocentowej (4%) prowizji. W przypadku sprzedaży, występuje sześcioprocentowa (6%) komisja. Bez wątpienia nie jest to najniższa dostępna stawka na rynku, ale kantor oferuje niższą niż połowa konkurencji. Należy dodać ważną informację o Tokenexus, że firma przyznaje sobie prawo do zmiany prowizji w każdym momencie, lecz podana zdarzenie nie miało jeszcze miejsca. 

Cenioną funkcją platformy jest zamrożenie kursu waluty na pewien czas podczas przeprowadzania transakcji. W taki sposób klienci są pewni, że nie zapłacą więcej pieniędzy niż wcześniej zakładali. Wielu inwestorów narzekało na to korzystając z usług innych kantorów, które nie oferowały danej usługi. 

W swoich opiniach o Tokenexus, klienci zaznaczają, że ilość ofert kupna oraz sprzedaży monet jest przeogromna, dlatego możliwości inwestowania są bardzo duże, pomijając fakt, że obecnie firma oferuje zaledwie dwie kryptowaluty: Bitcoin oraz Etherum. Jednakże, dzięki szybkiemu rozwojowi platformy, planowana jest ekspansja na kolejne wirtualne monety – celem jest osiągnięcie 20 walut.

Informacje Tokenexus – dowiedz się więcej o swojej platformie!

Na wstępie należy podać wartościową informację o Tokenexus, która dotyczy zaplecza firmy. Według oficjalnej informacji na stronie Tokenexus, estońska spółka z siedzibą Tallinnie Odem House OÜ jest spółką matką w tym związku, a więc kieruje polityką kantora kryptowalut oraz klient podpisuje umowę właśnie z tą spółką, dlatego kontrakt podlega pod estońskie prawo. Warto zaznaczyć, że Estonia jest członkiem Unii Europejskiej od 1 maja 2004 roku, więc wstąpiła do Wspólnoty Europejskiej tego samego dnia kiedy Polska. Fakt bycia członkiem UE powinien uspokajać inwestorów, ponieważ oznacza to, że firma została zarejestrowana w żadnym raju podatkowym i nie prowadzi polityki mającej na celu obchodzenie regulacji podatkowych. 

Informacji o Tokenexus jest naprawdę szeroki zakres, dlatego możemy dowiedzieć się bardzo dużo, zanim zdecydujemy się wybrać tego kantora. ShapeShift jest niezwykle renomowaną platformą z siedzibą w Szwajcarii, która działa na rynku kryptowalut od 2014 roku. Dlaczego dane przedsiębiorstwo jest tutaj wspominane? ShapeShift jest jedną z korporacji, która współpracuje z Tokenexus, dzięki czemu omawiany kantor kryptowalut zdobywa niezwykle dużą dawkę ekspertyzy od bardziej doświadczonych spółek. 

Co sądzą klienci o Tokenexus? Opinie

Interface strony trzeba uznać za niezwykle wygodny oraz czytelny, dlatego nowi traderzy nie mają żadnego problemu z poruszaniem się po stronie. Ta kwestia jest często poruszana na różnych forach internetowych, ponieważ dla każdego inwestora jest ważne, aby nie czuć się zagubionym na platformie. 

Traderzy nie muszą korzystać z Tokenexus zaledwie za pomocą platformy internetowej. Od niedawna ruszyła aplikacja mobilna Online-Wallet, która oferuje te same funkcje, tylko że na telefon- aplikację można pobrać z App Store oraz Google Play.

Jeśli wyrażacie Państwo chęć na jeszcze większą dawkę informacji o Tokenexus, wtedy należy odwiedzić stronę internetową https://tokenexus.com/pl/, na której zawarte są wszelkie wartościowe i bardziej szczegółowe wiadomości o kantorze. 

Czy traderzy czują się bezpiecznie na Tokenexus? Oszuści na platformie

Niepodważalnie ważną kwestią jest bezpieczeństwo na platformie inwestycyjnej, ponieważ wielu inwestorów ulokowała tam dużą część swojego kapitału i nie chcą narażać się na ich stratę przez atak złodziejów. Firma Tokenexus zdaje sobie sprawę z danego zagrożenia, dlatego zostały wprowadzone odpowiednie środki, które mają na celu zminimalizowanie ryzyka. Do podanych sposobów należą:

  1. Polityka przeciwdziałania praniu brudnych pieniędzy i finansowaniu terroryzmu
  2. Polityka KYC

Nazwa pierwszej z nich mówi sama za siebie, więc od razu można zrozumieć jaki jest jej cel, lecz warto wspomnieć jak Tokenexus egzekwuje ją, aby działać przeciwko oszustom. Raz do roku każdy z pracowników serwisu jest zobligowany do przejścia szkolenia z zasad na temat danych zasad, ponieważ nowe zagrożenia mogą pojawić się w każdej chwili. Jeśli firma zatrudnia nową osobę, wtedy przez pierwsze 30 dni ma miejsce szkolenie z danego zakresu, aby mieć pewność, że nowy pracownik jest przygotowany. 

Polityka KYC ma na celu zidentyfikowanie inwestora i potwierdzenie jego tożsamości, dzięki czemu wszystkie transakcje mogą być kontrolowane i w przypadku wystąpienia pewnych podejrzanych transakcji lub łamania regulaminu, firma może wyciągnąć konsekwencje w stosunku do danego klienta. 

Nieprzyjemne doświadczenia z kantorem? Tokenexus oszukiwanie

Przed wyborem platformy, każdy z klientów chce sprawdzić czy dany kantor ma coś za uszami. Dane zachowanie jest jak najbardziej słuszne i odpowiedzialne, ponieważ nikt nie chce popełnić błędu już na początku swojej przygody z inwestowaniem. Ta sama czynność jest podejmowana w stosunku do Tokenexus, lecz w Internecie nie uda nam się znaleźć ani jakichkolwiek negatywnych opinii na temat kantora ani artykułów głoszących tezę, że Tokenexus to scam lub oszust, co z pewnością uspokaja klientów i zapewnia Tokenexus jeszcze więcej pozytywnych opinii.

Autor: